L.A. Noire, günyüzüne çıkıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
L.A. Noire, günyüzüne çıkıyor
L.A. Noire, günyüzüne çıkıyor


Rockstar'ın yeni aksiyon oyunu L.A. Noire'a ait ilk detaylar, ünlü Gameinformer dergisinin Mart sayısında oyunculara sunulacak. Dergi, yapım için tam 10 sayfalık bölüm ayırmış. 1940'lı yılların Los Angeles'ına konuk olacağımız yapımın çıkış tarihi belli değil. Derginin belirttiğine göre L.A. Noire, oyunlara bakış açısını değiştirecek kadar etkili.

L.A. Noire, günyüzüne çıkıyor


kaynakYorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 10:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
L.A. Noire, günyüzüne çıkıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×