L.A. Noire Social Club detayları

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 5.05.2011 - 14:40
Social Club; ayrıcalıklı bir klüp
Rockstar firması LA Noire'in Social Club özelliğini duyurdu.

Buna göre özelliklerden bir tanesi Ask Community olacak. Burada oyun boyunca karşılaştığınız seçimlerde diğer oyuncuların nasıl bir yol izlediğini görebileceksiniz.

L.A. Noire Social Club detayları
“100 percent checklist” daha önceden Red Dead Redemption'da karşımıza çıkmıştı, yine bu oyunda da bulunacak. Bu özellik sayesinde oyunu 100% bitirebilmek için her bir noktasını takip edebileceksiniz.

Bunların yanında dava takibi (Case Tracker), gelişmiş oyun verileri (Advanced Game Stats) ve dahası olacak. Oyun içinde Social Club detaylarını aktif edebilenler Cole için Chicago Lightning Suit kıyafetini giyebilecekler.

Bu arada oyun için üç yeni ekran görüntüsü daha yayımlandı.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
L.A. Noire Social Club detayları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×