L.A Noire'den ilk video

erkut köse
erkut köse 7.12.2010 - 10:42
L.A Noire'den ilk video
         Rockstar'ın uzun süredir arka planda kalmış oyunu hakkında yetkililerden kısa bir açıklama yapıldı ve bir sinematik yayımlandı. Rockstar'dan gelen açıklama şu şekilde:

"Henüz oyunun çıkış tarihi hakkında bir karara varmış değiliz ancak size şunu söyleyebilirimki oyun kesinlikle çok "görkemli" olacak. Şimdilik bunu söyleyebilirim ancak çok yakın zamanda size detayları vereceğiz."
         L.A Noire, PS3 ve Xbox360 için çıkacak.

KAYNAK
L.A Noire'den ilk video
www.strategyinformer.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
L.A Noire'den ilk video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×