L.A. Noire'e yeni video

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 1.04.2011 - 09:42
Sivil trafik amirliği
Bugün hepiniz bildiği gibi 1 Nisan. Dolayısı ile hepimiz her an başımıza bir iş gelecek diye tedirginlik içerisindeyiz ancak yine de biz her haberi inceleyip doğruymuşçasına ciddiyetle yapacağız.

Dolayısı ile Rockstar'ın yeni oyunu L.A. Noire'e yeni video çıkıncı bunun şaka ya da gerçek olması bizim umurumuzda bile olmadı, direk haber yapalım dedik. Çalıntı araç davası olan "A Slip of the Tongue" adlı bölümün videosu da kısa da olsa görmeye değer.

Oyunu bir DLC'si olan "A Slip of the Tongue" ön sipariş ile birlikte gelecek. Ayrıca Amerika ve Kanada'da exclusive bonus olarak Walmart adlı süper marketlerde satılacak.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
L.A. Noire'e yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×