L.A. Noire'ın "Yılın Oyunu" versiyonu mu geliyor?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 13.09.2011 - 11:23
Yılın oyunuyum, beni alın diyor L.A. Noire
Team Bondi tarafından geliştirilip, Rockstar Games tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon macera oyunu L.A. Noire, X360 ve PS3 platformlarında raflarda yerini aldı ve PC için de bir süre önce duyurulduğu biliniyor. Şimdi de oyunun Game of the Year versiyonunun geleceğine dair bir takım söylentiler gelmeye başladı. Bazı perakendeciler, L.A. Noire: Game of the Year Edition'ın, 2 DLC paketiyle birlikte kasım ayında raflarda yerini alacağını belirtmiş. Konu hakkında Rockstar'dan resmi bir açıklama gelmiş değil. Aynı söylenti, Rockstar'ın bir diğer oyunu Red Dead: Redemption için de bulunuyor.

L.A. Noire'ın "Yılın Oyunu" versiyonu mu geliyor?
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
L.A. Noire'ın "Yılın Oyunu" versiyonu mu geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×