L.A. Noire'in ikinci oyun içi videosu yayımlandı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 10.03.2011 - 10:52
Yine göz alıcı, yine nefes kesici
İşte Rockstar'ın beklerken insanı heyecanlandıran oyunu L.A. Noire'den yeni bir oyun içi video daha .

"Investigation and Interrogation" adlı videonun başlığından da anlayacağınız gibi görüntüler oyunun en güçlü yanı olan sorgulamalar ve araştırmaları anlatıyor. İşlenen bir suçtan sonra etrafta veya cesetlerde araştırıp bulduğunuz deliller ile yeni sorgulamalara geçebiliyorsunuz. Elbette yine buradaki can alıcı nokta karakterlerin yüz mimikleri.

İşte yeni video.

Yorumlar 68
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
L.A. Noire'in ikinci oyun içi videosu yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×