La Casa De Papel dizisinde İstanbul karakteri olacak mı?

La Casa De Papel dizisinde İstanbul karakteri olacak mı?

Furkan Güler
Furkan Güler 24.04.2018 - 10:07
Eğer iddialar doğru çıkarsa, Profesörün ekibine ülkemizden de bir karakter katılacak.

İlk başta İspanyol televizyonlarında oynayan La Casa De Papel, sonrasında Netflix'in bünyesine geçerek bilinirliğini milyonlarca kişiye yaymayı başardı. Senaryo anlamında başarılı olan dizide bazı ufak tefek hatalar olsa da, dizinin temposu hiçbir zaman düşmüyor. Bu sebepten dolayı diziye başlayıp da bırakamayanların sayısı oldukça fazla. Ülkemizde de binlerce kişinin izlediği dizinin üçüncü sezonunun geleceği geride bıraktığımız hafta belli olmuştu. Ancak ortaya atılan yeni bir iddia, ülkemizin diziseverlerini sevindirebilir. İddiaya göre üçüncü sezonda Profesörün ekibine İstanbul adında kadın bir karakter katılacak. Hatta söylentiler, bu karakterin Nesrin Cavadzade olduğu yönünde. Türk dizi ve sinema oyuncusu Cavadzade, bir film projesi için İspanyolca öğrenmişti. Bu durum da iddiaları fazlasıyla güçlendiriyor.

La Casa De Papel'in üçüncü sezonunda İstanbul karakteri olacak mı?

Nesrin Cavadzade kimdir?

Nesrin Cavadzade (30 Temmuz 1982, Bakü), Azerbaycan asıllı Türk dizi ve sinema oyuncusu. Cavadzade, Bakü'de doğdu ve Türkiye'ye 11 yaşında geldi. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olduktan sonra 2 yıl boyunca Şahika Tekand Studio Oyuncuları'nda oyunculuk üzerine eğitim aldı.

Üniversiteden sonra "Yersiz Yurtsuz" dizisinde başrolü üstlenerek televizyon dünyasına adım attı ve projeden hemen sonra aynı zamanda dizinin de yönetmeni olan Cemal Şan'ın ünlü Aşk Üçlemesinin ikinci filmi olan "Dilber'in Sekiz Günü"nde başrolde yer aldı. Bu filmdeki rolüyle Erzurum, Bursa ve Ankara Film Festivalleri'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödüllerina layık görüldü. Bu başarının ardından yine yönetmenliğini Cemal Şan'ın yaptığı "Acı" filminde rol aldı ve sergilediği performansla eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı.

La Casa De Papel dizisinde İstanbul karakteri olacak mı?

Sinema dışında "Samanyolu" ve "Al Yazmalım" gibi televizyon projelerinde de yer alan oyuncu, 2011 yılında Hasan Tolga Pulat'ın yönettiği "Güzel Günler Göreceğiz" filminde oynadı ve canlandırdığı Anna karakteriyle 48. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu", 23. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde ise "En İyi Kadın Oyuncu" seçildi. 2012 yılında "Ağır Roman"ın televizyon uyarlaması olan "Ağır Roman Yeni Dünya" dizisindeki Kara Leyla rolüyle yer aldı. Dizi uzun soluklu olmasa da oyuncu, canlandırdığı karakterle dikkatleri bir kez daha üzerine çekti.

Daha çok sinema oyunculuğuyla anılmak istediğini vurgulayan ve kariyeri sinemadaki başarılarıyla öne çıkan oyuncu 2014 yılında da bu başarısını sürdürdü. Kutluğ Ataman'ın son filmi Kuzu , Erol Mintaş'ın ilk uzun metrajı Annemin Şarkısı ve Çanakkale Harbini anlatan Son Mektup 'ta yer alan oyuncu Kuzu ile 51. Altın Portakal Film Festivali'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü kazandı.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 14:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2018 20:28
İstanbul yok ama Malatya olacakmış
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×