Lanetli karanlık

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Lanetli karanlık
Konami, Castlevania serisine yeni bir oyunun katılacağını belirtti. PS2'ler için hazırlanan yeni oyun, Castlevania: Curse of Darkness ismini aldı. 3. şahıs görünümünden oynanacak olan oyun, Hector ve Isaac'ın maceralarını konu alıyor. 1479 yılında geçen oyunda Hector, çeşitli engelleri aşabilmek için bazı yaratıklara hükmedebilecek. Yeni silahlar ve yeni bir de deneyim sisteminin olacağı belirtiliyor. Castlevania: Curse of Darkness için henüz bir çıkış tarihi belirtilmedi.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lanetli karanlık

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×