Lara Croft, bir süre X360'a özel

Mahmut Saral
Mahmut Saral 19.07.2010 - 11:08
Lara yeni macerasını, öncelikle X360 sahipleriyle paylaşacak
Crystal Dynamics tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Lara Croft: Guardian of Light, PC, PS3 ve X360 platformları için dijital olarak satışa sunulacak, ama bir platform özel olarak öne çıkıyor; X360.

Lara Croft, bir süre X360'a özel
Karl Stewart, yeni Lara Croft oyununun Xbox Live Arcade - yaz oyunları çatısı altında öncelikle X360'a geleceğini ve en az 1 ay boyunca konsola özel olacağını belirtti. 18 Ağustos'ta X360 için çıkacak olan yapım, eylül ayı civarlarında da PS3 ve PC platformları için gelecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 15:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lara Croft, bir süre X360'a özel

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×