Lara Croft: Guardian of Light, 28 Eylül'de PSN'de

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.09.2010 - 13:46
PC için henüz netlik yok
Crystal Dynamics tarafından Tomb Raider serisinden bağımsız olarak geliştirilen, izometrik kamera açısına sahip, bazı bulmaca unsurları ve co-op oynanışla süslenen aksiyon oyunu Lara Croft: Guardian of Light'ın PSN çıkış tarihi belli oldu. Buna göre oyun, 28 Eylül'de PS3 kullanıcıları için PSN'de olacak. Sahip olmak için 13 Euro ödemelisiniz.

Lara Croft: Guardian of Light, geçtiğimiz ay Xbox Live'da oyuncuların beğenisine sunulmuştu ve yaklaşık bir ay boyunca da konsola özel olarak kalmıştı. PC versiyonunun da PSN ile aynı anda çıkması bekleniyor, ancak Square Enix'ten henüz doğrulayıcı bir açıklama gelmedi.

Lara Croft: Guardian of Light, 28 Eylül'de PSN'de
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lara Croft: Guardian of Light, 28 Eylül'de PSN'de

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×