Lara Croft, PC ve PSN için de çıktı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.09.2010 - 14:08
Şimdi macera zamanı!
Crystal Dynamics tarafından geliştirilen, Square Enix tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon macera oyunu Lara Croft and the Guardian of Light, X360 platformunun ardından nihayet PC için Steam, PS3 için de PSN üzerinden satışa sunuldu. Oyunu satın almak istiyorsanız, 15 dolar ödemeniz gerekiyor. Bir de video yayımlandı. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 05:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lara Croft, PC ve PSN için de çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×