Lara Croft'a ücretsiz DLC geliyor

Yiğit Çilek
Yiğit Çilek 28.10.2010 - 10:20
Daha fazla bulmaca ve macera isteyenlere
Önemli oyun yapımcılarından Crystal Dynamics, “Lara Croft and the Guardian of Light” oyununun mezarlar, baskınlar ve kötü adamlar ağırlıklı tam anlamı ile işlevsel co-op moduna online eklentisi 27 Ekim Çarşamba günü Xbox Live Arcade üzerinde güncellenerek biz oyun severlere sunuluyor.

Lara Croft'a ücretsiz DLC geliyor
Ayrıca 30 gün boyunca ücretsiz olarak karşımıza çıkan bir de DLC paketimiz var. Bu pakette  "All the Trappings" başlığı altında toplanıp derlenen daha fazla bulmacalar, araştırmalar ve mücadele dolu sahneler yer alıyor. Durun, daha bitmedi. Crystal Dynamics üst düzey yöneticileri, bu iki güzel paketin sadece Xbox Live Arcade ile sınırlı kalmayacağını, en kısa zamanda PS3 ve PC platformlarına da geleceğini belirtti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lara Croft'a ücretsiz DLC geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×