Lara Croft'a yeni ses

Burçin Aygün
Burçin Aygün 29.12.2010 - 11:11
Bu sefer kim olacak?
Yıllar geçtikçe yeni Lara Croft'lar geldi, görünümleri değişti, sesleri değişti, hatta az ya da çok oyunun oynanış stili değişti. Şimdi ise yapımcılar bambaşka bir tecrübe yaşatacak bir Croft serisinden bahsediyorlar. Gelen haberlere göreyse Lara Croft için farklı bir ses gelecek. Daha önceki ses sanatçılarının çalışmayacağı ve yeni seriye göre tamamen değişik bir sesin geleceği bekleniyor. Üstelik yetkili yapımcılar da bu haberi doğruluyor.

Lara Croft'a yeni ses
Bakalım her şeyi ile yeni Tomb Raider beklentileri ne kadar karşılayacak?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lara Croft'a yeni ses

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×