Lara Croft'un ilk videosu geldi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Lara Croft'un ilk videosu geldi
Lara Croft'un ilk videosu geldi


Crystal Dynamic tarafından geliştirilip, Eidos tarafından dağıtımı üstlenilen Lara Croft and the Guardian of Light'a ait ilk video yayımlandı. İzometrik kamera açısına sahip olan bu oyunda, Lara'nın bir de yerli arkadaşı bulunuyor. Yapımda, co-op modu da var. The Guardian of Light, dijital indirme yöntemiyle satışa sunulacak.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 22:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lara Croft'un ilk videosu geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×