Larry'nin babasından acı itiraflar

Yusuf Tansu Büyüktalaş
Yusuf Tansu Büyüktalaş 3.06.2010 - 12:31
Larry'nin babasından acı itiraflar
Leisure Suit Larry'nin yaratıcısı Al Lowe, geçtiğimiz günlerde verdiği bir demeçte, bugüne kadar çıkan Larry oyunlarının hiçbiri oynanabilirlik bakımından gelişmiş değildi açıklamasında bulundu.

Yakalanan konunun ve konseptin farklı olduğunu, yaratıcı bir senaryo çıkardıklarını, ancak güzel bir oynanabilirlik üzerinde hiç durmadıklarını söyleyen Lowe; sürekli cinsellik teması üzerinde durmaktan bu unsurları es geçtiklerini belirtti. Halbuki Leisure Suit Larry oyunları üzerinde biraz daha durulabilseydi, en yaratıcı yapımlar listesinde çapkın Larry, birinciliğe oynayabilirdi.

Ayrıca oyunlarındaki bayan karakterlerin elle tutulabilir tek yanının göğüsleri olduğunu belirten Al Lowe, "O kadar çok cinsellik teması üzerinde durduk ki, bayan karakterlerin surat güzelliği ile fazla ilgilenemedik. Oyun içerisinde bariz abartı fizik modellemeleri mevcut." açıklamasında bulundu. Al Lowe, bu konuda günah çıkartarak, pişmanlığını dile getirdi.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 13:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Larry'nin babasından acı itiraflar

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×