Last of Us dizisinin ilk bölüm yönetmeni belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.01.2021 - 12:50
Aynı isimli video oyunundan uyarlanacak olan The Last of Us dizisi için yeni detaylar gelmeye devam ediyor.

The Last of Us dizisi için yönetmen bilgileri de gelmeye başladı. Şu sıralar oyuncuların en çok beklediği yapımların başında gelen dizi HBO kanalı tarafından duyurulmuş ve oyunun senaryo yazarı ve yönetmeni olan Neil Druckmann'ın da projede aktif olarak yer aldığı açıklanmıştı. Tabi daha önce yayınlanan dizileri ile her zaman kalite çıtasını yükselten HBO işin içerisinde olunca diziden beklentilerimizin de yükseldiğini söylememiz gerekiyor. Tabi tüm bunların yanı sıra dizinin arkasında yer alan Craig Mazin ismini de unutmamak lazım. Kendisi Çernobil dizisi ile büyük bir başarıya imza atmıştı.

The Last of Us dizisinin yönetmenlerinden biri belli oldu

İşte Holywood Reporter sitesinin haberine göre heyecanla beklenen dizinin ilk bölümünün Kantemir Balagov tarafından yönetileceği belirtilmiş. 1991 doğumlu olan Rus yönetmen daha önce Tesnota ((Closeness)) ve Beanpole gibi filmlerin hem senaryosuna hem de yönetmenliğine imza atmıştı. Her iki filmiyle de Cannes film festivalinde boy gösteren yönetmen yine iki filmle de bu festivalden ödül almayı da başarmıştı. Beanpole filmi aynı zamanda 92. Oscar Ödülleri Töreninde en iyi yabancı film kategorisinde Rusya'yı temsil etmişti. Kısacası yönetmenin az filmi olmasına ve genç olmasına karşın gelecek vaat eden bir isim olduğunu söylemek mümkün.

The Last of Us dizisi aslında oyun ile benzer atmosfer ve kurguya sahip olmasına karşın farklı karakterleri ve hikayeyi baz alacak. Aslında dizi için heyecanlanmamızın en büyük sebeplerinden birisi de bu. The Last of Us evreninin genişlemesi ve bu tarz büyük bir proje ile karşımıza çıkması biz oyuncular için de oldukça sevindirici bir durum. Başarılı olması halinde oyun tarafına daha çok değinileceğini de düşünüyoruz. Sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir?

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 07:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 13:05
La olum bırakın bu saçma sapan film fantezini...yok uncharted filmi yok Resident evil filmi yok last ofus filmi bune abi bırakın bu deli saçması hareketleri yeni nesil konsollar gelmiş oyun duyurun oyun red dead redemption 3 duyur silent hill duyur uncharted 5'i duyur gta6 duyur days gone 2 duyur.
Umut.s
Umut.s 19.01.2021 12:54
Harbi kahvehanedeki dayılar gibi adam ya uncarted ın 5.oyunu cikti bu arada git oynada sal burayı
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 15:07
Kahvehane de boş muhabbet yapan dayılar gibisin.çok bildiğini sanan koskoca bir boş.Sen bir oralet söyle kendine.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2021 02:58
Rus değil Çerkes.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2021 02:03
Konsol native 4K'da 60 fps oynatamıyor daha siz halen film den bahsediyosunuz ben buna açığı kapatmak derim.............
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 23:55
başka karakterler başka senaryoysa at çöpe çakma walking dead o zaman. heyecanliydim artik izlemem
Kalan Karakter : 300 Gönder
Last of Us dizisinin ilk bölüm yönetmeni belli oldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×