Walking Dead yapımcısı 'Last of Us dizisi şahane olacak'

Walking Dead yapımcısı 'Last of Us dizisi şahane olacak'

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.12.2020 - 17:59
Walking Dead dizisinin ana yapımcısı olan Scott Gimple, Last of Us dizisi için oldukça heyecanlı olduklarını dile getirmiş.

The Last of Us dizisi şu sıralar oyuncuların en çok beklediği yapımların başında geliyor. Henüz ön prodüksiyon aşamasında olan dizi bildiğiniz gibi HBO kanalı tarafından duyurulmuş ve oyunun senaryo yazarı ve yönetmeni olan Neil Druckmann'ın da projede aktif olarak yer aldığı açıklanmıştı. Tabi HBO gibi bir kanalda yer alıyor olması prodüksiyon açısından diziye olan beklentileri de oldukça arttırıyor. Tabi tüm bunların yanı sıra dizinin arkasında yer alan Craig Mazin ismini de unutmamak lazım. Kendisi Çernobil dizisi ile büyük bir başarıya imza atmıştı.

Last of Us dizisi için heyecanlı bekleyiş sürüyor

Tabi The Last of Us hikayesinde zombiye benzeyen enfeksiyonluları göz önüne alacak olursak TV tarafında akla ilk olarak Walking Dead dizisi geliyor. Dizinin ana yapımcılarından biri olan Scott Gimple, The Last of Us dizisi hakkında bazı açıklamalarda bulunmuş ve bu konuda oldukça heyecanlı olduklarını dile getirmiş.

The Last of Us oyunu için "mükemmel bir oyundu" diyen Gimple, dizi ile ilgili şu açıklamalarda bulunmuş; "Oyunu gerçekten harikaydı. Bu projeye dahil olan çok yetenekli isimler var. The Last of Us hikayesinin Walking Dead hikayesine göre çok daha farklı olduğunu düşünüyorum. Bu çok ama çok farklı bir yaklaşım"

Walking Dead yapımcısı 'Last of Us dizisi şahane olacak'

The Last of Us dizisi aslında oyun ile benzer atmosfer ve kurguya sahip olmasına karşın farklı karakterleri ve hikayeyi baz alacak. Aslında dizi için heyecanlanmamızın en büyük sebeplerinden birisi de bu. The Last of Us evreninin genişlemesi ve bu tarz büyük bir proje ile karşımıza çıkması biz oyuncular için de oldukça sevindirici bir durum. Başarılı olması halinde oyun tarafına daha çok değinileceğini de düşünüyoruz. Sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir?

Yorumlar 25
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 14:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 11:27
Joel oyunda yaşli olarak ellie ile karşilaşti bence 3 . Cü oyunda joel ölmemiş olarak yeniden canlandirilablir , filmindede joel aslinda ölmedi ama öldü gibi gözuktü olablir . Bence tlous part 3 de joel kesin çikacak karşimiza
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 11:54
Bence dönmüyecek böyle olacak ya yen bir elli gibi bir karakter olucak dinanin olglu olabilir en sonda hatirlarsaniz ahıra girdiklerinde elli agliyodu bence joel le ilgili rüyalar olcak orda önümüze çika bilir ve büyük ihtimal elli ile aby arkadasl olup dina ölünce dinanin intikamini alacaklar
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 09:00
16.04 yaşın kaç senin?? Türk filmi senaryosumu bu ölen adam geri gelsin mal.?
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 16:04
Yaw ne joel ortaya çikmadiymiş , miş miş diyorumki joel tam öldümü yok , mezar taşinda joel yazmasi öldüğü anlamida taşimiyor belkide tommy aldi sakladi tedavi etti nerden biliyon golf sopasıyla tam geberdiğini yönetmen senmisin öldü diyon hemen joel ölmedi şimdi sen öldü bil
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 14:13
12.42 bak babişko film ve oyunlarda ne kadar geberirlerse gebersinler yeniden hayat bulabiliyorlar , o durum şöyle olabilir golf sopasiyla ezildi tm ama elleriyle mezara gömdülermi hayir eee sadece mezar tâşi yazisi ile adam öldümü oluyor mantiksizsiniz işte joel dönecek o kadar ilerde anlarsin.
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 12:42
****SPOILER****


Kardeş ne saçmalıyorsun ya? Joel golf sopasıyla vahşice katledilip öldü, Ellie intikam yolculuğuna çıktı, Dina doğurdu, Jessie öldü, Tommy sakat kaldı ve Joel ortaya çıkmadı mezara gömdüler. Sen yeni oyunda Joel dönecek diyorsun :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 19:00
Benim bildiğim Ellie ile Joel'ı anlatacaklar. Yanlış mı biliyorum?
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 23:09
Aynı atmosfer ve kurguda farklı karakterler diyor.insallah yanlış anlıyorumdur
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 22:13
Yanlış bilgi vermeyelim, Bülent Ersoy ile Killa Hakan'ın hayatını anlatacak.
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 21:11
Hayir mel gibson ve börniel hayatini anlatacak .
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 23:51
Oyunu ne ki dizisi ne olsun. Fanboys kusura bakma kardeş. Bi halt olmaz. Aynısının lacivertini çok izledik.
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 23:07
Oyunu oynamadığına adım gibi eminim...buradan ne yazarsan yaz.biliyorum OYNAMADIN.hadi bye
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 23:05
Aynı atmosfer,aynı kurgu ama farklı karakter...bunu bilmiyordum.butun beklentim sıfırlandı.ben birinci oyun olacak sanıyordum. Noel yok,Elie yok.. tlou farkı bu ikilinin bir biriyle olan ilişkisi.herkez onları seviyor.senin atmosferin,kurgun aslında demode bişey yani.hersene bir iki örneği çıkıyor b
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 14:29
Oyun güzeldi diye dizide güzel olacak diye bişey yok. Gördük oyun filmlrini dizilerini. Hepsi kötü yapımlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×