LawBreakers'a ne oldu?

LawBreakers'a ne oldu?

Furkan Güler
Furkan Güler 4.01.2018 - 10:13
Oyunun gidişatı pek iyi değil.

LawBreakers, hatırlayacağınız üzere geride bıraktığımız yaz aylarında ses getiren bir çıkış yakalamış ancak sonrasında elde ettiği başarıyı devam ettirememişti. Fakat rekabetçi FPS piyasasında büyüklerin lokması olan LawBreakers'ın şu anda ne halde olduğunu merak ediyor musunuz? Bir aralar çevrimiçi aktif oyuncu sayısı 50'ye kadar düşen yapımın gidişatı pek iyi gitmiyor. Gears of War serisinden tanıdığımız Cliff Bleszinski'nin projesi olan oyunun geliştiricileri, LawBreakers'ın oynanmamasını bu sefer de Playerunknown's Battlegrounds'a bağlıyorlar.

LawBreakers tarafında neler oluyor?

Beklendiği gibi LawBreakers'ın satışları hiç iyi gitmedi. Ancak geliştirici ekip hala LawBreakers'ın özel oynanış mekaniklerine sahip olduğunu hatırlatıyor. LawBreakers'ı birinci elden deneyimlediğim için geliştiricilerin bu söylemini kabul ediyorum ancak kendilerinin yaptıkları reklam çalışmaları konusunda diğer firmaları biraz örnek almaları gerekiyor. Hızlı oynanış yapısı ve soluksuz rekabetçi mekanikleri sayesinde 2017 yılının belki de en iyi çevrimiçi FPS oyunu olabilecekken, bir anda işlerin bu kadar ters düz olması kendileri için hiç hoş olmadı. Bakalım LawBreakers, oyuncuların da istediği gibi oynaması ücretsiz olacak mı?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 06:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 12:15
Quake full sürüme geçtiğinde tamamen silinir piyasadan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×