LawBreakers'ın yapımcısı Nexus, PUBG'yi bir nedenden dolayı suçladı

LawBreakers'ın yapımcısı Nexus, PUBG'yi bir nedenden dolayı suçladı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 3.01.2018 - 19:29
Cliff Bey, sorununuz nedir acaba?
Battleborn ile aynı durumu yaşayan LawBreakers, ilk başta çoğu kişinin gözdesi olacak kadar popüler bir oyundu. Fakat bir nedenden dolayı oyuncu kaybetmeyi başlayan LawBreakers'ın saat başına düşen oyuncu sayısı 40-50 civarlarına kadar düştü. Oyunun yapımcısı Cliff Bleszinki ise tabii bu durumdan pek memnun değil.

Yapımcı Nexus'un söylediğine göre PUBG LawBreakers'ın ününü çaldı

Yaz aylarında çıkan LawBreakers, ilk başta PC oyuncularına sunulmuştu. Belirli bir beta sürecinden sonra satışa çıkarılan LawBreakers, PS4 ve Xbox One konsolları için de uyarlanmıştı. Yapımcı Nexus, yakın zamanda popüler olacak LawBreakers'ın ününü, PUBG çaldı cümlesini bir röportajda belirtti. 2017 senesinin üçüncü çeyreğinde çıkan LawBreakers, çıkışını Player Unknown's Battlegrounds ile aynı zamanda yaptığı için LawBreakers gölgede kaldığını belirten Nexus, bu durumun olmamasını isterdik diye ekledik.

Her ne kadar ikisi de farklı türde olsa da, bariz olarak PUBG daha fazla ilgi çekti. "Daha stratejik ve hızlı oynanan bir oyunu neden bitmemiş ve paslı bir oyuna tercih ederler, anlamıyorum." diye konuşmasını bitiren Cliff Bleszinki ve Nexus, LawBreakers'ın bir gün tekrar popüler olacağından bir hayli umutlu.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 01:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2018 13:58
PUBG saçma sapan ve ününü hiç haketmeyen bir oyundur, doğru ama LawBreakers'ta bayağı boş bir oyun. Overwatch ezmiştir bu oyunu PUBG değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 18:25
Bitmemiş ve paslı oyun sizi paramparça etti boş yapmayın bence pubg gayette güzel
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 21:30
Lawbreakers sanki çok iyiymiş ve pc'ye de başta çıkarmış gibi bir de iyi bir oyun yapamayınca çamur atmış, PUBG'yi oynamadım, birden yayılması muhtemelen sürü psikolojisi ancak bir başarısı olduğu apaçık. Farklı bir politika ve derinlik izleselerdi Lawbreakers o zaman belki haklı olabilirdi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 20:14
tamamen haklı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 19:59
ya dayı overwatch var quake geliyor kim napsın bu oyunu dota lol falan saymıyorum bile oyun sıkıyor bi süre sonra
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×