LCD Soundsystem'in yeni albümü birinci sırada yerini aldı

LCD Soundsystem'in yeni albümü birinci sırada yerini aldı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 11.09.2017 - 16:20
James Murphy sonunda istediğini elde etti.

LCD Soundsystem, belki de az bilinen fakat sağlam "Electronica" ve Pop türlerini birleştiren nadir gruplardan biri. Uzun süredir devam eden LCD Soundsystem grubunun vokalisti James Murpy, grubu kurduğundan beri amaç olarak bir numaraya yerleşmeyi hedeflemiş. Daha önceki Sound of Silver albümleri 46. sırada ve bir sonraki This is Happening adlı albüm 10. numaraya yakınlaşmış olsa da, birinci numarayı elde edemedi. Hayranlarının sürekli kendini desteklemesini isteyen vokalist, şu ana kadar birinci numarayı kapamasa da, son çıkardıkları albüm olan "American Dream" ile amaçlarına ulaşmış gibi görünüyorlar.

Her yeni albüm gibi üstüne dinleyici çekmesi normal bir durum, fakat bu sefer LCD Soundsystem, uzun süredir bekledikler sevinci yaşıyor. Fiziksel ve dijital şekilde satıldı. Fiziksel olarak yaklaşık 85.000 kopya satan yeni albümün birinci sıraya çıkmasının en büyük nedenlerinden birisi ise albüm verilen turne bileti oldu. Tabii ki dinleyiciler bunu fırsat bilerek fiziksel kopyalara yönelmeye başladı. Şu sıralar halen turnede olan LCD Soundsystem'in moralleri bir hayli yüksek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 17:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.09.2017 16:47
:d berbat bence dinleyene saygılıyız tabiki
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×