1/2

Lead and Gold: Gangs of the Wild West

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Kovboyların yapımcılarıyla konuştuk!
Vahşi Batı’nın sıcak güneşi ve kurak topraklarının üzerinde yaşanan mücadeleler, Lead and Gold ile ekranlarımıza taşınmaya hazırlanıyor. Biz de oyunun İsveçli yapımcı Fatshark’a birkaç soru yönelttik ve bilgiler aldık. Ek parantez belirtelim; yapıma ait daha detaylı bilgilerin, Gamescom fuarında açıklığa kavuşması bekleniyor.

Merlin’in Kazanı (MK): Sizi tanıyabilir miyiz?

Robert Bäckström (RB): Benim adım Robert Bäckström. Lead and Gold: Gangs of the Wild West’in yapımcısıyım.

Lead and Gold: Gangs of the Wild West

MK: Lead and Gold hakkında biraz bahseder misiniz?

RB: Vahşi Batı’da geçen, TPS bakış açısına sahip, takım tabanlı bir multiplayer oyunu. Oyuncular tipik Western karakterlerini seçebilecekler; bir silahlı soyguncu veya bir avcı gibi. Her karakter sınıfının kendine has özellikleri ve kullanabilecekleri silahları olacak. Ayrıca takımdaki görevleri de farklı olacak.

MK: Bu oyun, Vahşi Batı teması kullanılarak geliştirilen ilk multiplayer oyunu mu?

RB: TPS olarak bildiğim kadarıyla Vahşi Batı temalı, multiplayer’a odaklı ilk yapım. Ancak Vahşi Batı’yı kullanan ve multiplayer destekleyen FPS oyunları da var tabi. Fakat Lead and Gold, diğerlerinden farklı.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×