League of Legends kış mevsiminin finalistleri belli oldu

League of Legends kış mevsiminin finalistleri belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.04.2018 - 16:29
BAUSuperMassive ve Royal Bandits karşı karşıya geliyor

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde ilk etabın tamamlanmasına kısa bir süre kaldı ve zorlu geçen sezonun ilk iki takımı belli oldu. BAUSuperMassive ve Royal Bandits, rakiplerini farklı skorlarla devre dışı bırakarak, 2018 Kış Mevsimi Finali’nde sahne almaya hak kazandı. İki takım 22 Nisan Pazar günü saat 14:00’de oynanacak final serisinde, kupaya uzanmak için karşı karşıya gelecek. BAUSuperMassive, bu mücadeleden galip ayrılması durumunda, üst üste üçüncü kez Kış Mevsimi Finali’nden kupayla ayrılarak önemli bir başarıya imza atmış olacak.

BAUSuperMassive ve Royal Bandits karşı karşıya geliyor

League of Legends 2018 Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde yarı final karşılaşmaları nefes kesen mücadelelere sahne oldu.13 Nisan’da oynanan seride, BAUSuperMassive Team AURORA’yı 3-1’lik net bir skorla geçmeyi başararak final biletini almayı başaran ilk ekip oldu. Maça atak başlayan ve ilk mücadeleyi kazanan Team AURORA, sonrasında vadinin hakimiyetini BAUSuperMassive’e kaptırdı. Tamı tamına 48 skorun çıktığı üçüncü karşılaşmadan zaferle ayrılan taraf BAUSuperMassive oldu ve skoru 2-1’e getirmeyi başardı. Ağırlıklı olarak üst koridorda geçen karşılaşmada son seride Naru’nun çabaları da yeterli olmayınca Team AURORA vadiden 3-1 mağlup ayrıldı. Finalin ikinci ismini belirleyecek karşılaşma ise 14 Nisan’da Royal Bandits ve YouthCREW arasındaydı. Alt koridorda üst üste gelen skorlarla ilk sayıyı alan Royal Bandits, 21’inci dakikadan itibaren rakibini büyük bir baskıyla teslim aldı ve 3-0’lık galibiyetle final koltuğuna oturan ikinci takım olmayı başardı. Royal Bandits bu sonuçla ayrıca, 2018 Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’ndeki ilk sezonunda final oynayan takım unvanının da sahibi oldu.

YouthCREW Rift Rivals’de ülkemizi temsil edecek 3. takım oldu

Üçüncülük mücadelesinde YouthCREW ve Team AURORA karşı karşıya gelen takımlar oldu. 15 Nisan’da oynanan seriden 3-0’lık galibiyetle ayrılan YouthCREW, League of Legends 2018 Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’ni üçüncü olarak tamamlarken, BAUSuperMassive ve Royal Bandits'in ardından Temmuz ayında ülkemizi Rift Rivals'ta temsil edecek 3. takım olma hakkını kazandı. Vietnam biletini cebine koyan YouthCREW’de, karşılaşma boyunca öne çıkan isimse Madness oldu.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 00:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×