League of Legends Şampiyon Güncellemesi: Dr. Mundo

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.05.2021 - 16:57
League of Legends'ın 2009'da çıkan ilk şampiyonlarından biri olan Dr. Mundo'ya 11.12 Yaması'nda hem görsel hem de oynanış güncellemesi geliyor

League of Legends şampiyon güncellemelerine Dr.Mundo ile devam ediyor. Firma bildiğiniz gibi uzun süredir çok tercih edilmeyen ve meta dışı kalan şampiyonlarda revizyona gidiyor. İşte bu revizyonların yeni durağı ise Dr.Mundo oldu. Şampiyonu hala kullanan bir oyuncu olarak bazı değişiklikler hoşuma gitmese de oynayıp görme taraftarıyım diyebilirim. Belki eski haline göre daha seveceğim bir yetenek sistemi de karşıma çıkabilir. Riot Games şampiyonun güncellemesi hakkında bilgiler verdiği gibi yetenekleri konusunda da açıklama yaptı. Bu bilgiler ise şu şekilde;

Dr. Mundo'ya 11.12 Yaması'nda görsel ve oynanış güncellemesi geliyor

Kafayı sıyırmış, feci şekilde cinayete meyilli ve korkutucu biçimde mor Dr. Mundo, Zaun halkının büyük bir bölümünü özellikle de karanlık gecelerde eve kapanmaya zorlayan şeylerden biri. Kendini bir doktor olarak gören canavar, bir zamanlar Zaun'un en meşhur akıl hastanesinde bir hastaydı. Dr. Mundo tüm personeli "iyileştirdikten" sonra bir zamanlar tedavi gördüğü boş koğuşlarda kendi hastanesini açtı ve sık sık deneyimlediği etik dışı ameliyatları taklit etmeye başladı. İlaçlarla dolu dolaplar ve sıfır tıbbi bilgiyle artık kendisini her enjeksiyonda daha da dehşet verici bir canavara dönüştürüyor ve ofisinin yakınına gelen talihsiz "hastalara" korku saçıyor.

League of Legends Şampiyon Güncellemesi: Dr. Mundo

Güncellenen Oynanış

Pasif - Nereye İsterse Oraya Gider

Dr. Mundo kendisine isabet eden bir sonraki kitle kontrolü etkisine karşı direnir, bunun yerine mevcut canını kaybeder ve yakınına bir kimyasal haznesi bırakır. Dr. Mundo haznenin üstünden geçerek onu alabilir. Hazne azami canının belli bir kısmını yeniler ve pasifinin bekleme süresini azaltır. Rakipler haznenin üstünden geçerek onu yok edebilir.

Ayrıca Dr. Mundo'nun can yenilemesi azami canına bağlı olarak artar.

Q - Mikroplu Testere

Dr. Mundo isabet ettiği ilk rakibe mevcut canına bağlı olarak büyü hasarı veren ve onu yavaşlatan mikroplu bir testere fırlatır.

W - Şok Terapisi

Dr. Mundo kendisini birkaç saniyeliğine çarparak yakınındaki rakiplere sürekli büyü hasarı verir ve aldığı hasarın belli bir kısmını gri can olarak biriktirir. Dr. Mundo sürenin sonunda yakınındaki rakiplere anlık büyü hasarı verir ve bu saldırı bir rakibe isabet ederse gri canına eşdeğer miktarda iyileşir (saldırı yalnızca minyonlara veya canavarlara isabet ederse daha az iyileşir). Dr. Mundo, Şok Terapisi'ni yeniden kullanarak yeteneğin etkilerini erken sonlandırabilir.

E - Beyin Sarsıntısı

Pasif - Dr. Mundo eksik canına bağlı olarak artan ilave saldırı gücüne sahiptir.

Aktif - Dr. Mundo "sağlık" çantasını bir rakibin kafasına geçirerek ona eksik canına bağlı olarak fiziksel hasar verir. Rakip katledilirse uzağa savrularak temas ettiği rakiplere bu yeteneğin asgari hasarını verir.

R - Doz Aşımı

Dr. Mundo vücuduna kimyasal pompalayarak anlık olarak eksik canının yüzdelik bir bölümüne eşdeğer miktarda iyileşir. Daha sonra uzun bir süre boyunca azami canının belli bir bölümüne eşdeğer miktarda iyileşirken ilave hareket hızı ve saldırı gücü kazanır.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 02:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2021 23:28
Su oyunu bundan 10 sene once ne oynardim sigaradan beter bagimlilik yapmisti simdi haberleri gorunce bu oyunu nasil oynamisim diyorum herhalde psikolojik sebebi olmali
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2021 08:58
Haber gayet doğal , oyun kendini güncelliyor Hiçbir yeniliğe açık olmayan düşük potansiyel insanlarda kobay gibi fikir üretme değil direkt reddetme güdüsü ile karşılık veriyor .
Kalan Karakter : 300 Gönder
League of Legends Şampiyon Güncellemesi: Dr. Mundo

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×