League of Legends: Wild Rift nasıl olmuş?

League of Legends: Wild Rift nasıl olmuş?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.12.2020 - 15:13
League of Legends: Wild Rift hem iOS hem de android platformlarında açık betası ile birlikte oyuncuların karşısına çıktı.

League of Legends Wild Rift açık betası nihayet bugün itibari ile ülkemizde de oyun severlere sunuldu. Hem iOS hem de Android platformuna gelen oyun, basit bir şekilde anlatmak gerekirse League of Legends deneyimini mobil platformlara getiriyor.

League of Legends: Wild Rift açık betası başladı

Başarılı bir arayüze sahip olan League of Legends Wild Rift şu anda 50'den fazla şampiyona sahip. Bu sayı ilerleyen dönemlerde artacak. Oyunun en güzel tarafı ise tıpkı PC sürümünde olduğu gibi Pay to Win dinamizmini içermiyor olması. Yani oyunda satın alınacak şeyler sadece kozmetik eşyalar olarak kalacak.

Grafikleri ve animasyon kalitesiyle de oldukça iyi duran League of Legends Wild Rift, yeni bir harita tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Sihirdar Vadisi baz alınarak oluşturulan bu harita tasarımı tamamen mobil platformlar düşünülerek ortaya çıkartılmış. Hem orman tarafında hem de kule gibi noktalarda önemli değişiklikler göze çarpıyor. League of Legends: Wild Rift için hazırladığımız videoya aşağıdan göz atabilir ve oyunun genel dinamiklerinin nasıl olduğuna bakabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 18:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×