League of Legends yeniden hacklendi

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 7.07.2011 - 11:43
Riot Games'in derdi bitmiyor
Riot Games'in Topluluk İlişkileri Yönetimi tarafından yapılan açıklamada firmanın yakın zamanda sohbet servisinde bazı problemler yaşadığını dile getirdi. Dün ise firma kötü niyetli birkaç kullanıcının sunucuları hacklediğini ve yönetici hesaplarına ulaşarak diğer kullanıcılara sohbet uyarıları gönderip, forum yazılarını editlediklerini belirtti.

League of Legends yeniden hacklendi
Anında duruma müdahale eden Riot Games, erişilen hesapları düzeltti ve ileride olacak benzer durumlar için önlem almaya başladı.

Bu arda konu ile ilgili yapılan açıklamada hiçbir kredi kartı bilgilerinin çalınmadığı, o bilgilerinin tamamen şifrelenmiş bir şekilde güvende olduğu bilgisi de verildi.
Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 09:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
League of Legends yeniden hacklendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×