League of Legends'ın yeni karakteri Zoe'nin yetenekleri gösterildi

League of Legends'ın yeni karakteri Zoe'nin yetenekleri gösterildi

Furkan Güler
Furkan Güler 7.11.2017 - 10:56
Zoe oyuna yeni bir renk katıyor.

PC platformunun en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan League of Legends, gün geçtikçe şampiyon havuzunu büyütmeye devam ediyor. Son olarak Zoe isimli bir karakter ile oyuncuların karşısına çıkan geliştiriciler, eğlenceli bir tanıtım videosuyla birlikte karakteri gösterdiler.

League of Legends için gelen yeni karakter Zoe'nin yetenekleri belli oldu

Karakterin yetenekleri ise şöyle,

PASİF: PIRILTI ŞENLİĞİ

Zoe bir yetenek kullandıktan sonra, bir sonraki normal saldırısı ilave büyü hasarı verir.

Q: UÇARI YILDIZ

Zoe ufak bir alana büyü hasarı veren ve pasifini uygulayan bir yıldız atar. Yıldız uçarken Q'ya tekrar basarak yıldızı kendi yakınındaki yeni bir konuma yönlendirebilir. Yıldızın düz bir hat üzerinde ilerlediği mesafe arttıkça verdiği hasar da artar.

W: BÜYÜ HIRSIZI

Rakiplerin sihirdar büyülerini ve eşyaların aktiflerini kullanmaları, uzun bir süre boyunca yerde kalan büyü küreleri düşürmelerine neden olur. Ayrıca Zoe'nin öldürdüğü bazı minyonlar da büyü küreleri düşürür. Bir büyü küresini almak, o büyüyü ya da eşya aktifini bir kere kullanabilmeyi sağlar.

Zoe herhangi bir sihirdar büyüsünü kullanırken kısa bir süre için ilave hareket hızı kazanır ve en yakındaki rakibine (öncelik en yakınındaki rakipte olmak üzere) atışlar yapar. Her bir atışın pasifini tetikleme ihtimali vardır.

E: HINZIR UYKU BALONCUĞU

Zoe ilk çarptığı hedefin üstünde patlayarak büyü hasarı veren ve isabet alan rakibi uyuşuk hale getiren bir top atar. Birkaç saniye sonra, uyuşuk rakipler kısa bir süreliğine uyuyakalır ve bir sonraki saldırıdan ya da büyüden fazladan hasar alırlar. Bir rakip her uyuyakaldığında, bu yeteneğin bekleme süresi azalır.

Baloncuk hiçbir şeye isabet etmezse, yerde kalıp bir tuzağa dönüşür. Duvarın üstünden atılırsa, kullanılma menzili artar.

R: Bİ' ORDAYIM Bİ' BURDA

Hedeflenen konuma kısa bir süreliğine ışınlan, sonra geri ışınlan. Işınlanma sırasında yeteneklerini kullanabilir, normal şekilde saldırabilir ve duvarların arkasını görebilirsin ama hareket edemezsin.

Kaynak: https://play.tr.leagueoflegends.com/tr_TR


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 00:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×