League of Legends'ın yeni şampiyonu Lillia duyuruldu

Özgür Deveci
Özgür Deveci 8.07.2020 - 13:05
Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan popüler MOBA oyunu League of Legends'ın yeni şampiyonu Lillia duyuruldu.

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan popüler MOBA oyunu League of Legends'ın yeni şampiyonu Lillia duyuruldu.

Kıdemli Hikâye Yazarı David “Interlocutioner” Slagle, Lillia ile ilgili “Lillia, düşlerle kendisi arasında bir yakınlık olduğunu hissediyor. Hatta onlara bayılıyor. Ama bunun arkasında anlamlı bir neden yatıyor,” açıklamasında bulunuyor. “Düşleri temsil ettikleri şeyden ötürü seviyor: İçlerinde muazzam bir sihir bulunan insanlarla dolu bir dünya. Fakat insanlar bu sihri unutuyor. Bunu saklıyorlar. Ve Lillia bu durumu gördüğünde yalnızca ağaç anasını kurtarmak değil, aynı zamanda insanların içlerindeki sihri bulmalarına da yardım etmek istiyor.” ifadelerinde bulundu.

League of Legends'ın yeni şampiyonu Lillia duyuruldu

League of Legends'ın yeni şampiyonu Lillia duyuruldu

Lillia, Ionia'daki sihirli bir ağacın düşü. Bu ağaç, düşleri çiçeklerinde topluyor ve bu çiçekler açtığında düşler sihre dönüşüp ağacın bulunduğu ormanı besliyor. Bir gece, ağacın kendisi bir düş görüyor. Fakat bu tomurcuk açmak yerine yere düşüyor ve büyüyerek Lillia'ya dönüşüyor.

Pasif - Düş Dalı: Lillia'nın yetenekleri Düş Tozu uygulayarak bir süreliğine hedefin azami canının belli bir bölümüne eşdeğer büyü hasarı verir.

Q - Çiçek Açtıran: Lillia dalını havada sallayarak yakınındaki rakiplere büyü hasarı verir. Dairenin dış kısmında yer alan rakipler gerçek hasar alır. Saldırısı isabet ettiğinde, Lillia hareket hızı kazanır.

W - Dikkat Et! İik!: Lillia dalıyla yapacağı büyük vuruş için hazırlanır ve rakiplere büyü hasarı verir. Etki alanının merkezindeki rakipler daha fazla hasar alır.

E - Dönertohum: Lillia başının üstünden bir Dönertohum fırlatarak rakiplere büyü hasarı verir ve onları bir süreliğine yavaşlatır. Eğer Lillia'nın Dönertohum'u ıskalarsa, bir rakiple veya yüzey şekliyle çarpışana dek yuvarlanmaya devam eder.

R - Mışıl Mışıl: Lillia rakiplerini bir ninni etkisi altında bırakır ve Düş Tozu'ndan etkilenen hedefleri gitgide daha da yavaşlatarak bir süreliğine uyutur. Rakipler hasar alarak uyandığında fazladan büyü hasarı alır.

Kısacası her şey düşlerle ilgili. Peki bu, LoL için ne anlama geliyor? Bir ormancı nasıl düş toplar? Ormancılar takım arkadaşlarının gözyaşları ve rakip kayıp sinyallerinden başka bir şey toplayabilir mi ki? Lillia'nın 10.15 yaması ile birlikte oyuna katılacağını belirtelim. Son olarak yeni şampiyonumuz için yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 21:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2020 08:12
Zaçma zapan karakter..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2020 17:41
Sen buna lillia demişsin ama bu bildiğin dota'daki Enchantress ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
League of Legends'ın yeni şampiyonu Lillia duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×