Left 4 Dead 1 ve 2'ye ücretsiz DLC paketi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.08.2010 - 03:30
Daha çok zombi istiyoruz
Left 4 Dead serisine yeni bir DLC paketi geliyor. Serisi dedik, çünkü bu yeni paket, hem Left 4 Dead, hem de Left 4 Dead 2'de çalışacak.

Valve, belki de böylelikle bir süre önce üzüntüye uğrattığı L4D 1 oyuncularının gönlünü almayı deneyecek. Zira paket, PC ve Mac kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilmeye sunulacak. The Sacrifice isimli paket, X360'da ise para ile satılacak.

Left 4 Dead 1 ve 2'ye ücretsiz DLC paketi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Left 4 Dead 1 ve 2'ye ücretsiz DLC paketi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×