Left 4 Dead 2 için planlanan DLC'ye ne oldu?

Left 4 Dead 2 için planlanan DLC'ye ne oldu?

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 24.09.2012 - 00:34
Filmin direktörü Drew Goddard konuşuyor...
Bugün, Left 4 Dead 2 için yayımlanan bir habere göre bir zamanlar Cabin in the Woods üzerine kurulu olarak yayımlanması planlanan bir DLC paketi mevcutmuş. Filmin yönetmeni Drew Goddard, MGM'deki finansal sorunlar yaşanmış olmasaydı, bu DLC'nin başarıyla piyasaya sürülmüş olacağını öne sürüyor. Yönetmen konu hakkında şu şekilde bir yorum yaptı:

"Aslında biz, Cabin dünyasında savaşabildiğiniz indirilebilir bir L4D2 genişleme paketi yayımlayacaktık, fakat MGM'in iflası sonucunda bu konu da ne yazık ki sekteye uğradı. En azından Valve, kendi yaratıklarından bir kaçını, arkaplanımızdaki boş kutularımızı doldurmak için bizimle paylaşacak kadar soğukkanlı durumda. "

Left 4 Dead 2 için planlanan DLC'ye ne oldu?
"Bu arada; oyun gerçekten inanılmaz olacaktı. Oyun içerisinde hem üst kat "Cabin in the Woods" da, hem de alt kat "tesisler" de, diğer bütün yaratıklarla beraber oynama şansına sahip olacaktınız. Bana inanın ki, her zaman film odaklı video oyunlarından nefret etmişimdir, çünkü her daim bocalamışlardır, fakat Cabin'i L4D2'ye uyarlamak kesinlikle bize doğru yapıyormuşuz hissini vermişti. Gerçekleşmemesi de beni en çok üzen şey oldu. "

MGM'in bu DLC'yi ne kadar kötü etkilemiş olduğu, Goddard'ın sözlerinden açıkça görülüyor. İleriki zamanlarda farklı bir DLC paketi düşünülür mü, bu konuda henüz bir cevap yok.

Detayları takip edeceğiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 11.07.2020 04:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir