1/3

Left 4 Dead 2 oyuncakları

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 30.12.2010 - 10:20
Bu zombiler çok tatlı
Yılbaşına saatler kala oyun firmaları satış adına her hamleyi yapıyor. Valve Store’da Left 4 Dead 2 zombilerinin peluş oyuncakları satışa sunulmaya başlandı. Oyunda karşımıza çıktığında sinirlerimizi zıplatan itici zombilerin peluş halleri oldukça sevimli gözüküyor. Oyun içindeki 10 adet sesi çıkarma özelliğine sahip bu zombilerin fiyatları 25-35$ arasında değişiyor. Buyurun bu 3 sevimli zombi oyuncağına bir de siz göz atın.

Left 4 Dead 2 oyuncakları

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×