Left 4 Dead, Mac'e geldi, fiyatı düştü

Mahmut Saral
Mahmut Saral 28.10.2010 - 10:52
Tanışma şerefine ucuz oyun
Valve'ın online zombi shooter oyun serisi Left 4 Dead, MAC platformu için indirilmeye sunuldu. Bununla kalmayan Valve, tanışma şerefine L4D'in fiyatını 10 dolara çekti. Eğer L4D 1'in yanında ikinci oyunu da satın almak isterseniz, yine % 50 indirimin uygulandığı paketi 15 dolara satın alabilirsiniz. İlgili sayfa için tıklayın.

Left 4 Dead, Mac'e geldi, fiyatı düştü
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Left 4 Dead, Mac'e geldi, fiyatı düştü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×