Left 4 Dead - The Sacrifice'ın sinematik videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.10.2010 - 10:58
Hava karardı, zombiler geliyor
Valve tarafından geliştirilen ve dağıtımı üstlenilen zombi temalı online FPS serisi Left 4 Dead için hazırlanan yeni DLC paketi The Sacrifice'ın sinematik tanıtım videosu yayımlandı. 5 Ekim'de X360 ve PC için yayımlanacak olan paket, Xbox Live üzerinden 560 MS puanı, Steam üzerinden ise ücretsiz olarak alınabilecek. Bu paket, hem Left 4 Dead 1, hem de Left 4 Dead 2'ye destek veriyor. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için buraya tıklayın.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Left 4 Dead - The Sacrifice'ın sinematik videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×