Left Alive'ın oynanış fragmanı yayınlandı

Left Alive'ın oynanış fragmanı yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 21.09.2017 - 12:45
Square Enix yeni bir fragman daha paylaştı.
Tokyo Game Show'un PlayStation sunumunda duyurulan Square Enix'in sürpriz oyunu Left Alive için ilk oynanış fragmanı yayınlandı. Yayınlanan ilk fragman ile birlikte savaş sonrası yıkılmış binalara ev sahipliği yapan şehirleri görmüştük. Öncelikle geliştirici ekibin verdiği bilgilere göre Left Alive'ın, ilk olarak 90'larda piyasaya sürülen taktiksel RYO oyunu olan Front Mission oyun serisinin evreninde geçtiğini belirtelim. Oyunun hikayesi ise 2005 yılında çıkan Front Mission 5 ile 2010 yılında çıkan Front Mission Evolved oyunları arasında geçiyor. TPS bir şekilde Mech kullanımına imkan veren Front Mission serisine benzer bir şekilde, Left Alive'da da Mech kullanma şansımız olacak.

Left Alive'ın neye benzediğini artık biliyoruz

Diğer bir yandan oyunda üç farklı ana karakteri kontrol edebileceğimiz belirtiliyor. Söylenenlere göre bu üç karakter, yıkıntıya dönmüş bu şehirden kaçmaya çalışıyor. Karakter çizimlerini Konami'nin Metal Gear Solid serisine benzetebilirsiniz. Çünkü çizimlerinde Yoji Shinkawa'ya, yani Metal Gear Solid serisinin karakter çizimlerini üstlenen geliştiriciye emanet edildiğinin altını çizelim. Oynanış mekanikleri bakımından da yer yer Metal Gear serisine benzeyen Left Alive'ın çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Taktiksel gizlilik öğelerini aksiyon ile harmanlayan oyun, sandbox oynanış mekanikleri de içerek.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 11:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2017 00:12
bu oyun online mi olucak yoksa single mı ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2017 19:21
I am alive vardı 2013 te onun devamı galiba
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×