Legaia 2: Duel Saga geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Legaia 2: Duel Saga geliyor
Eidos firması Fresh Games adı altında piyasalara süreceği yeni oyunu Legaia 2: Duel Saga'yı duyurdu. Oyun PS2 için hazırlanıyor ve 1999 yılında piyasalara sürülmüş olan Legend Of Legaia'nın devamı niteliğini taşıyor. Turn bazlı RPG türündeki oyunda Nohl timine mensup olan Lang'ı kontrol ediyoruz. Nohl Köyü oldukça kurak bir bölgede kuruludur ve köyün büyün su kaynağını Water Crystal sağlamaktadır. Water Crystal çalındıktan sonra köy zor duruma düşer ve biz de Lang olarak Water Crystal'i bulmak için mücadeleye başlarız. Oyun 2002'nin sonbahar aylarında piyasalarda olacak ve E3 fuarında da gösterimde olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 12:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Legaia 2: Duel Saga geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×