Legend Online'a yeni bir sistem geliyor

Legend Online'a yeni bir sistem geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 28.05.2013 - 14:08
Bonus sistemi ile hediyeler sizin olacak
Birlik sistemi, oyun içindeki sohbet özelliği, arkadaşlarla beraber ortak savaşlara katılma gibi sosyal özellikleri ile öne çıkan Legend Online bu özelliğini daha da pekiştirecek bir uygulama başlattı ve Legend Online Bonus Sistemi’ni uygulamaya koydu.

Arkadaşlarını oyuna davet eden oyunculara oyun içi hediyeler dağıtılan bu sistem ile beraber oyuncuların oyundaki arkadaş sayıları da artmış oluyor ve oyun daha zevkli hale geliyor. Oyunun en önemli özellikleri arasında sayılan birlik savaşları için arkadaşlar çok önemli.

Legend Online'a yeni bir sistem geliyor
Bonus sisteminden faydalanabilmek için oyuncu kendisine verilen promosyon linkini kopyalayıp arkadaşına gönderiyor. Bu linke tıklayarak kayıt olan kişi oyun içinde harcama yaptıkça arkadaşını davet eden kişi de hediyeler kazanıyor. Sistemde arkadaş davet etme ile ilgili bir üst limit yok, istediğiniz kadar arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Gönderdiğiniz link üzerinden ne kadar çok kişi oyuna kayıt olur ve oynarsa o kadar çok bonus puanı kazanma şansınız olacak ve arkadaşlarınızın oyun içinde yaptığı harcamanın yarısı kadarını hediye olarak alabileceksiniz.

Peki kimler bonus sistemine başvurabilir? Bonus sisteminden yararlanmak isteyen ve oyuna kayıtlı herkes bonus sistemine ücretsiz olarak katılabilir.

Bonus sistemine katılmak için yapmanız gereken http://url.oasgames.com/cN adresine gitmek ve bonus sistemine ücretsiz kayıt olmak. Kayıt olduktan ve arkadaşlarınızı davet etmeye başladıktan sonra yine aynı sistem üzerinden bonus hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Bonus puanlarınız biriktikçe bonus markete giderek hediyelerinizi alabileceksiniz. Legend Online’a http://url.oasgames.com/cM adresinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

-Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 10:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×