Legends and Killers'ın çıkış tarihi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.08.2010 - 11:11
Red Dead: Redemption'ın yeni eklenti paketi

Rockstar Games, Red Dead'in ikinci DLC paketi olan Legends and Killers'ın 10 Ağustos'ta PSN ve Xbox Live üzerinden satışa sunulacağını duyurdu. Paketin PSN fiyatı 9.99 dolar, Xbox Live fiyatı da 800 MS puanı olarak belirtildi. Bu pakette 9 yeni multiplayer harita ve yeni Tomahawk silahı bulunuyor.

İlk DLC paketi olan Outlaws to the End, ücretsiz olarak PSN ve Xbox Live'da indirilmeye sunulmuştu. Yeni DLC paketleri de yolda.

 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Legends and Killers'ın çıkış tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×