Legends of Runeterra'nın ana dinamiklerine bakıyoruz

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.10.2019 - 13:31
Riot Games'in yeni oyunu nasıl olmuş?

Riot Games sabah saaatlerinde düzenlediği özel bir etkinlik ile Legends of Runeterra dahil olmak üzere birçok duyuruya imza attı bildiğiniz gibi. Buraya tıklayarak firmanın yapmış olduğu bütün duyurulara göz atabilirsiniz. Bu duyuruları bir kenara koyacak olursak firmanın en yakında gözüken yeni projesinin League of Legends oyununu temel alan kart oyunu olduğunu söyleyebiliriz. İşte bu videomuzda Legends of Runeterra'ya yakından bakacağız.

Legends of Runeterra'nın ana dinamiklerine bakıyoruz


Geçtiğimiz hafta Riot Games Türkiye ofisinde firmanın yeni oyunu Legends of Runeterra'yı deneyimleme şansına eriştik. Legends of Runeterra, League of Legends karakter ve dinamiklerini barındıran bir kart oyunu. Oyun alanına ilk baktığınızda kart tahtası ve TFT modunun karışımına sahip bir oyun alanı görüyoruz. Kademeli bir yapıya sahip olan oyunda dikkat edilmesi gereken birçok detay bulunuyor. Şimdi gelin oyundaki kartlara, genel dinamiğe ve oyun alanına birlikte göz atalım.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2022 16:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2019 12:12
Saçma sapan oyunlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
Legends of Runeterra'ya yakından bakıyoruz

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×