Legends of Troy'un Xbox 360'ın Amerika sürümü iptal edildi

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 27.02.2011 - 13:16
Amerikalı Xbox'cılara kötü haber
Kanada yapımı Warriors: Legends of Troy'ın Xbox 360 versiyonu Kuzey Amerika için iptal edildi.

Yapımcı firma KOEI Warriors'ın verdiği bilgiye göre Microsoft, Xbox LIVE ve Xbox 360 logoları oyunun resmi Amerika sitesinden kaldırıldı.

Oyunun Avrupa sitesinde logolar halen duruyor. Yine aynı şekilde her iki sitede de PlayStation, PS3 ve PSN logoları da duruyor.

Legends of Troy'un Xbox 360'ın Amerika sürümü iptal edildi
Warriors: Legends of Troy'un KOEI Canada tarafından Omega Force's Warriors oyununun daha yetişkin bir versiyonu olarak yapılmak üzere tasarlandı. Yeni oyun eski oyundan daha vahşi olacak ve PEGI'de 18 yaş sınırlaması, ESRB'de ise Yetişkin statüsüne sokulacak.

Oyunun Avrupa çıkışı da kısa zaman önce hiçbir açıklama olmaksızın gecikmeye uğramıştı.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Legends of Troy'un Xbox 360'ın Amerika sürümü iptal edildi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×