Legends Of Wrestling 2 geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Legends Of Wrestling 2 geliyor
Acclaim firması hazırlamakta olduğu Legends Of Wrestling 2 oyunu hakkında bilgiler verdi. Oyunda Hulk Hogan, Andre the Giant, "Big Poppa Pump" Scott Steiner ve Jerry "The King" Lawler gibi isimlerin yanında ayrıca Big Daddy, Giant Haystacks, Mick McManus ve Kendo Nagasaki gibi isimler de olacak. Televizyon görüntülerinden yararlanılarak tüm oyuncuların girişleri, kostümleri ve her türlü hareketleri gerçeklerine uygun olarak hazırlanıyor. Ayrıca oyuncuların her türlü hareketlerine seyirciler de somut tepkiler verecekler. Legends Of Wrestling 2 güreş oyununda birbirinden farklı 65 tane güreşçi olacak, hikaye modunun yanında ayrıca ayrıntılı bir de karakter yaratma modu olacak. Oyun 2002 Kasım ayında Zbox, Gamecube, GBA ve PS2 için piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 17:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Legends Of Wrestling 2 geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×