Lego markası ve Mario güçlerini birleştiriyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.03.2020 - 16:59
Hem Nintendo hem de Lego firması sürpriz bir duyuruya hazırlanıyor. Mario ve Lego dünyası muhtemelen yapılan anlaşma ile bir araya gelecek.

Lego ve Mario birlikteliği için kısa bir video gösterildi. Hem Nintendo hem de Lego firması bu konuda sosyal medya hesapları üzerinden açıklamalar yapmaya başladı. 

Lego markası ve Mario güçlerini birleştiriyor

Lego firmasının sosyal medya hesaplarından paylaşılan videoya baktığımızda Mario'yu Lego formunda görüyoruz. Oyunlardan aşina olduğumuz meşhur soru işaretine vurgu yapılan bu video açıklamasında ise Mario'nun bilinen sözü "It's me, Lego Mario" ile değiştirilmiş. Nintendo tarafında yapılan açıklamaya baktığımızda ise "Eğlenceli bir şeyler geliyor, beklemede kalın" mesajına yer verilmiş.

Bu iki açıklama dışında konuyla ilgili başka bir bilgi ise henüz yok. Bu anlaşma sonucu Lego Mario oyuncakları ile karşılaşma ihtimalimiz oldukça yüksek. Muhtemelen Mushroom Kingdom temalı Lego setleri gelecek. Tabi işin arkasından bir Lego Mario oyunu da çıkabilir. Konuyla ilgili yeni açıklama ve bilgiler geldiğinde sizlere iletmeye devam edeceğiz. Siz bu birliktelik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2021 00:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.03.2020 20:34
tuhaf olmuş
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lego markası ve Mario güçlerini birleştiriyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×