Lego Racers 2 geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Lego Racers 2 geliyor
Lego Media International'dan yapılan açıklamaya göre yeni Lego konseptli yarış oyunları Lego Racers 2 piyasalara geliyor. Oyun 1. Lego Racers oyununa dayanıyor fakat bu sefer daha bir senaryoya dayalı oynanış var ve oyuncular yarışları kazanarak yeteneklerini ve arabalarının güçlerini arttırabiliyorlar. Ayrıca oyunun grafik motoru da bayağı geliştirilmiş ve ayrıca oyunda yeni Lego temaları da bulunuyor. İlk oyunda olduğu gibi oyuncular Lego parçaları ile kendi arabalarını ve sürücülerini yapabiliyorlar ve bu parçalar yarış sırasındaki darbelerle kopabiliyor, böyle durumlarda da Pit Stop'lara girmemiz gerekiyor. Oyunda Lego temalı 4 tane dünya var: Life on Mars, Adventures: Dino Island, Arctic ve City Center. Her dünyanın sonunda ise yarışmamız gereken Boss türü rakiplerimiz olacak, ayrıca 24 tane birbirinden değişik pist olacak. Oyunun PS2 ve GBA versiyonları da olacak ve şimdilik çıkış tarihi Kasım 2001...Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 14:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lego Racers 2 geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×