LEGO Star Wars: The Skywalker Saga videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.08.2021 - 16:02
Gamescom 2021 açılış sunumunda gösterilen oyunlardan birisi de tüm hikayeyi kapsayacak LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oldu.

Dün akşam saatlerinde düzenlenen Gamescom 2021 açılış sunumunda yer alan oyunlardan birisi de LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oldu. Oyun için uzun bir oynanış videosunun yanı sıra Warner Bros firmasından yeni bilgiler de geldi. Yapılan açıklama ve oyunun yayınlanan videosu şu şekilde;

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga videosu yayınlandı

Warner Bros. Games, TT Games, The LEGO Group ve Lucasfilm Games bugün, Padawanların Jedi Ustalarının rehberliğinde Jedi olmayı öğrendiği LEGO Star Wars™: The Skywalker Saga için yeni bir oyun fragmanı yayınladı. Gelecek oyunda, oyuncular LEGO Star Wars galaksisini daha önce hiç olmadığı gibi keşfedecek ve komik LEGO mizahıyla yeniden tasarlanan dokuz Skywalker destan filminin hepsinden kesintisiz aksiyonu deneyimleyecekler.

TT Games tarafından The LEGO Group, Lucasfilm Games ve yayıncı Warner Bros. Games işbirliğiyle geliştirilen LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Xbox Series X dahil Xbox One ailesi, PlayStation 5, PlayStation 4 Nintendo Switch sistemi ve PC için Bahar 2022'de piyasaya sürülecek.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga videosu yayınlandı

LEGO Star Wars: Skywalker Saga, LEGO Star Wars serisindeki en büyük oynanabilir karakter kadrosuna sahiptir ve oyuncular ışın kılıçları, ateş püskürtücüler kullanırken ve Skywalker saganın her döneminden en büyük efsanelerle farklı saldırılar yaparak yeni savaş yöntemlerine girecekler. Oyuncular, Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 ve diğer kahramanlardan oluşan bir lejyon gibi favori karakterler olarak kötülüğün güçlerine karşı savaşabilirler.

En büyük uzay ve kara araçları da komuta edilebilir. Oyuncular Millennium Falcon'da ışık hızına geçerek İmparatorluk gemilerini geçebilir, Resistance X-wings'de First Order TIE savaşçılarıyla savaşabilir veya Tatooine'de pod yarışı yapabilirler. Oyuncular hiper uzayda seyahat edebilecek ve maceraları sırasında kilidi açılabilen gezegenleri keşfedebilecekler. Ajan Kloss'un ormandaki uydusundan, şehirle kaplı Coruscant gezegenine kadar, LEGO Star Wars galaksisi keşfetmek ve oynamak için sizin.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 05:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2021 23:26
Ciksa da oynasak:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2021 22:39
İlk kez bir Lego oyununu beğendim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
LEGO Star Wars: The Skywalker Saga videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×