LEGO Star Wars: The Skywalker Saga videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.08.2021 - 16:02
Gamescom 2021 açılış sunumunda gösterilen oyunlardan birisi de tüm hikayeyi kapsayacak LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oldu.

Dün akşam saatlerinde düzenlenen Gamescom 2021 açılış sunumunda yer alan oyunlardan birisi de LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oldu. Oyun için uzun bir oynanış videosunun yanı sıra Warner Bros firmasından yeni bilgiler de geldi. Yapılan açıklama ve oyunun yayınlanan videosu şu şekilde;

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga videosu yayınlandı

Warner Bros. Games, TT Games, The LEGO Group ve Lucasfilm Games bugün, Padawanların Jedi Ustalarının rehberliğinde Jedi olmayı öğrendiği LEGO Star Wars™: The Skywalker Saga için yeni bir oyun fragmanı yayınladı. Gelecek oyunda, oyuncular LEGO Star Wars galaksisini daha önce hiç olmadığı gibi keşfedecek ve komik LEGO mizahıyla yeniden tasarlanan dokuz Skywalker destan filminin hepsinden kesintisiz aksiyonu deneyimleyecekler.

TT Games tarafından The LEGO Group, Lucasfilm Games ve yayıncı Warner Bros. Games işbirliğiyle geliştirilen LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Xbox Series X dahil Xbox One ailesi, PlayStation 5, PlayStation 4 Nintendo Switch sistemi ve PC için Bahar 2022'de piyasaya sürülecek.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga videosu yayınlandı

LEGO Star Wars: Skywalker Saga, LEGO Star Wars serisindeki en büyük oynanabilir karakter kadrosuna sahiptir ve oyuncular ışın kılıçları, ateş püskürtücüler kullanırken ve Skywalker saganın her döneminden en büyük efsanelerle farklı saldırılar yaparak yeni savaş yöntemlerine girecekler. Oyuncular, Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 ve diğer kahramanlardan oluşan bir lejyon gibi favori karakterler olarak kötülüğün güçlerine karşı savaşabilirler.

En büyük uzay ve kara araçları da komuta edilebilir. Oyuncular Millennium Falcon'da ışık hızına geçerek İmparatorluk gemilerini geçebilir, Resistance X-wings'de First Order TIE savaşçılarıyla savaşabilir veya Tatooine'de pod yarışı yapabilirler. Oyuncular hiper uzayda seyahat edebilecek ve maceraları sırasında kilidi açılabilen gezegenleri keşfedebilecekler. Ajan Kloss'un ormandaki uydusundan, şehirle kaplı Coruscant gezegenine kadar, LEGO Star Wars galaksisi keşfetmek ve oynamak için sizin.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 06:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2021 23:26
Ciksa da oynasak:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2021 22:39
İlk kez bir Lego oyununu beğendim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
LEGO Star Wars: The Skywalker Saga videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×