1/3

LEGO The Hobbit

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 10.04.2014 - 16:49
Yaşayan ejderhalara asla gülme
Platformlar PC, PlayStation 3, XBox 360, 3DS, PS Vita, Wii U
LEGO The Hobbit
  • Yapımcı - Yayıncı Travaller's Tales - Warner Bros. Interactive Entertainment
  • Çoklu Oyuncu: Var
  • Oyun Türü: Macera,Platform
Merlin Puanı 76
Artılar Orta Dünya ve LEGO konseptinin bir araya gelmesi. The Hobbit filmindeki müziklerin birebir alınması. Esprili ve eğlenceli anlatım. Karakterlerin filmdekilerle özdeşleşmesi.
Eksiler Sadece LEGO takipçilerinin eğlenecebileceği bir konsept. Yetersiz grafikler.
Orta Dünya'da yaşamak isteyen sayısız okurumu tanıyorum. Kendilerini kimi zaman o kadar kaptırıyorlar ki, bu istek onların özel hayatına bile farklı bir şekilde yansıyor. Evleri, araçları ve sosyal yaşantıları bile Orta Dünya'nın nimetlerinden yararlanıyor. Hoş, itiraf etmek gerekirse ben de o zamanlarda yaşamayı ve tarihin tozlu sayfalarında ismimin yer almasını isterdim. Gelin bu sefer LEGO ve Orta Dünya'yı bir araya gelen ilginç bir hikayeyi sizlere anlatayım; LEGO The Hobbit.

LEGO The Hobbit
LEGO dünyası, bizleri her zaman sınırsız hayal gücüyle baş başa bırakır, bizlere kendi hikayemizi yönetme şansı verir ve tahmin edilemez sonlarla tatmin etmeyi başarır. Video oyunlarında bu durum biraz daha farklı olsa bile, insan şirin LEGO'ların bir araya geldiğini görünce mutlu oluyor.

Traveller's Tales'in aksiyon ve rol yapma soslu oyunu da bizleri The Hobbit: An Unexpected Journey ve The Hobbit: The Desolation of Smaug hikayesiyle baş başa bırakıyor. Şimdiden buraya not olarak da yazayım, muhtemelen filmin son serisi  The Hobbit: There and Back Again, LEGO The Hobbit'e DLC olarak gelecek. Neyse, biz kaldığımız yerden devam edelim.

LEGO The Hobbit
LEGO dünyasına alışık olanlar için son derece eğlenceli olan LEGO The Hobbit, filmin daha da detaylı işlenmiş hali. Kimi zaman karakterlerimiz kendi aralarında muhabbet ediyorlar, kimi zaman ise kavga edip, yemek yiyorlar. Eh karşımızda o kadar çok cüce var ki, doğal olarak bir araya gelince tıpkı film ve kitaptaki gibi ilginç triplere girebiliyorlar.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×