Lego The Incredibles adına yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı

Lego The Incredibles adına yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 18.04.2018 - 22:17
Muhteşem aile tekrar geri dönüyor- tabii ki blok olarak.

Bu yaz çıkışını gerçekleştirecek olan The Incredibles 2 (İnanılmazlar 2), çoğu büyük yaştaki kişilere nostalji yaşatacak ve küçük yaştaki izleyicilere harika bir zaman yaşatacak. İlk filmi kadar popüler ve başarıl olması beklenen Incredibles 2, geçtiğimiz aylarda duyurulduktan sonra, ilk filmin Lego oyunu geleceği ise Warner Bros. tarafından belirtilmişti.

Uzun bir sürenin ardından İnanılmazlar tekrar video oyunlarında

2000'lerin başında PS2, Xbox ve Gameboy Advance konsollarına oyunları çıkmış olan İnanılmazlar, uzun bir aradan sonra tekrar video oyunları sekmesinde bulunacak, fakat bu sefer bloklar halinde. Yine de küçük yaştaki oyunculara güzel zamanlar yaşatacak oyunun şimdiden ilgi gördüğü, kolayca anlaşılabiliyor. 13 Haziran 2018 tarihinde PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch'e çıkacak olan Lego The Incredibles oyununun çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.


Tekrar belirtelim, İnanılmazlar 2'nin çıkış tarihi 20 Haziran 2018 olarak belirtilmişti. İkinci filmi izlemeden önce hikayeyi filmi tekrar izleyerek veya Lego The Incredibles oynayarak hatırlayabiliriz. Yine de sonucunca bizi sağlam bir hikaye ve bolca kahkaha bizi bekliyor olacak.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 09:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2018 22:49
abi birşey diycemde,10 sene oldumu bilmiyorum ya ama nerde bütün lego oyunlarını oynadım,çok sıktı be abi,sürekli aynı şey aynı olay,fragmana bakınca bile patlayacak bitkileri seçebiliyorsun,hiçbirşey değişmemiş,ubisoft gibi yemin ederim,makyaj yapıp aynı oyunu 150.defa satıyorlar ayıp ayıp
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2018 01:18
evet ilk çıkan indiana jones 2008'di yani 10 yıl olmuş:)
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2018 01:17
aynen bir formül tutturmuşlar kaç senedir o yolda ilerliyorlar,ilk oynadığım indiana jones'ti çok sevmiştim sonra her şeyin legolusu'nu yaptılar da sıktı artık:((ama yine de oynadın mı sarıyor be:):)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×