Lemmy, Grand Theft Auto V'te yaşamayı sürdürüyor

Alperen Yüksel Altuğ
Alperen Yüksel Altuğ 14.01.2016 - 11:04
Gün geçmiyor ki yeni bir mod gelmesin
Her defasında farklı mod yapımları ile bizleri karşısına çıkan açık dünya türündeki yapıt olan Grand Theft Auto V, bu sefer bizleri duygulandırdı. Hatırlayacak olursanız, geçtiğimiz Aralık ayının son haftası içerisinde; Motörhead adlı heavy metal grubunun kurucusu olan Lemmy Kilmister, hayata gözlerini kapamıştı.

Bugün ise, yayınlanan bir mod ile ünlü isim Grand Theft Auto V'te hayat buldu. Christian Brandes, FunGt ve jedijosh920 kullanıcı isimlerine sahip üç kişi tarafından geliştirilen mod ile Lemmy, Los Santos'a konuk oldu. Sigara içebildiğiniz, alkol alabildiğiniz ve tabi ki gitar çalabildiğiniz oyun modunu buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 22:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2016 13:17
bu oyunda ınsanların neyı yakaladıgını hala cozemedım tabıkı muhtesem bı oyun ve pıyasada emsalı yok ama bu kadarda yamak dlc ıvır zıvır oyunun butun olayını berbat ettıler ne oyunu oldugu bellı deıl
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2016 11:40
Bu oyunda sıktı ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
miraccanatan
miraccanatan 14.01.2016 17:33
İki senedir GTA 5'le yama veya farklı senaryo ve özellikle online oynamaya teşvik; Hayıra Alamet değil belliki GTA 6 fena bir şekilde geri dönecek 2016'nın sonlarına doğru ben bir haber bekliyorum hadi hayırlısı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lemmy, Grand Theft Auto V'te yaşamayı sürdürüyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×