Leyla ile Mecnun'un filmi gelebilir

Leyla ile Mecnun'un filmi gelebilir

Furkan Güler
Furkan Güler 10.10.2017 - 10:23
Serkan Keskin, sevilen dizi için bazı açıklamalarda bulundu.

Vakti zamanında Türkiye'nin en çok sevilen dizilerinden bir tanesi olan Leyla ile Mecnun, sahip olduğu ilginç ve farklı teması sayesinde büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştı. NTV Radyo'da yayınlanan 20 Dakika programına çıkan Serkan Keskin, oynadığı eski dizisi hakkında bazı açıklamalarda bulundu. 39 yaşındaki oyuncu, şu ana kadar var olduğu projeler arasında kendisinde en çok iz bırakan karakterin Leyla ile Mecnun dizisindeki İsmail Abi olduğunu açıkladı.

İlerleyen dönemlerde Leyla ile Mecnun filmini görme ihtimalimiz var

Leyla ile Mecnun'un sinema filminin yapılmasını devamlı olarak arkadaşları aralarında konuştuklarını söyleyen usta oyuncu, her bir oyuncunun farklı projelerde olduklarını ve bu yüzden şimdilik film projesinin biraz imkansız olduğunu belirtti. Keskin, gelecekteki planları arasında film çekmek olduğunu söyleyerek, "Bazen film hayalleri kuruyorum. O kadar işin içindeyim ki ister istemez bir şeyleri görüyorsunuz ve öğreniyorsunuz. Hikayelerim, fikirlerim var. Ama benim için öncelik oyunculuk." söyleminde bulundu. Başarılı oyuncu, 13 Ekim'de vizyona girecek olan Yeşilçam'ın sevilen hikayelerinden Cingöz Recai filminde Sadri karakterini canlandıracak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 22:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.10.2017 06:39
attiginiz basligi.. film milm yok yani..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×