Life is Strange: Remastered Collection 2022'ye ertelendi

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 13.08.2021 - 15:33
Serinin yeni oyunuyla aynı zaman aralıklarında çıkması planlanan Life is Strange: Remastered Collection, 2022'ye ertelendi.

Serinin 10 Eylül 2021'de çıkacak en iyi oyunu olan True Colors ile yakın zaman aralıklarıyla çıkması planlanan Life is Strange: Remastered Collection, 2022 yılına ertelenmiş bulunuyor. Square Enix'in E3 2021 sunumunda remastered koleksiyonu için 30 Eylül 2021 tarihi verilmiş ve ülkemizde 250 TL'den ön siparişe açılmıştı. İçerisinde, standart yapımın ve Before the Storm'un yenilenmiş versiyonlarını barındıran koleksiyonun yeni çıkış tarihi, Twitter üzerinden yapılan bir duyuruyla 2022'nin erken dönemleri olarak belirlendi.

Life is Strange: Remastered Collection 2022'ye ertelendi

Square Enix, oyunun remastered versiyonunda; karakter ve çevre tasarımında iyileştirilmiş görseller, büyük ölçüde geliştirilmiş karakter animasyonları ve güncellenmiş oyun içi bulmacalar gibi yenilikler olacağını belirtmişti. Geçtiğimiz günlerdeyse, resmi Life is Strange Twitter hesabından yapılan bir duyuruyla, oyunun erken 2022 dönemine ertelendiği duyuruldu.

Life is Strange: Remastered Collection 2022'ye ertelendi

Ayrıca yapılmış olan duyuruda, dünya çapında yaşanmakta olan pandeminin zorluğundan ve iki oyunun arasındaki çıkış tarihlerini biraz daha uzaklaştırarak yapımcı ekibin üstündeki yükleri azaltmaya karar verdikleri belirtiliyor. Remastered koleksiyon için paylaşılmış olan resmi E3 fragmanına aşağıdan göz atabilir, Twitter hesabından yapılmış olan resmi duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 00:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Life is Strange: Remastered Collection 2022'ye ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×