Life is Strange: True Colors duyuruldu

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 18.03.2021 - 21:37
Life is Strange: True Colors hem mevcut hem de yeni nesil konsollar için duyuruldu. Fiyatı dudak uçuklatan oyunun çıkış tarihi de belli oldu.

Bugün Square Enix'in gerçekleştirdiği bir sunumda Life is Strange serisi için yeni bir oyun duyuruldu. Life is Strange: True Colors adıyla yayınlanacak oyun için elimizde bir çıkış tarihi de var. PC, Xbox One, Xbox Series X / S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Stadia platformları için yayınlanacak oyun için çıkış tarihi 10 Eylül 2021 olarak duyuruldu.

Life is Strange: True Colors 10 Eylül 2021'de çıkacak

Yayınlanan yeni fragman ile birlikte hem duyurusu hem detayları paylaşılan Life is Strange: True Colors seriyi yeni nesile taşıyor. Ödüllü Life is Strange serisi yeni bir oynanabilir baş karakter ve çözülmesi gereken heyecan verici gizemle yoluna devam ediyor. Alex Chen adındaki yeni oynanabilir karakter, başkalarının güçlü duygularını deneyimleme, manipüle etme gibi özel bir doğaüstü yeteneğe sahip. Kardeşi "sözde" bir kazada öldükten sonra Alex, gerçeği bulmak için içinde bulunduğu küçük kasabanın altını üstüne getiriyor. Bu sırada kasabaya ait birçok karanlık gerçek ortaya çıkıyor ve bütün bu yolculuğu sırasında ona hediye edilen özel yeteneğini kullanacak.

Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi hikaye anlatımıyla ve özgün yapısıyla öne çıkan serinin yeni oyunu, oldukça hoş görünüyor. Küçük kardeşimizin muhtemelen kaza süsü verilmiş ölümünün ardından gerçek arayışına çıktığımız bir yolculuk olacak. Alex Chen'in özel yeteneği yukarıda da görebileceğiniz gibi insanların güçlü duygularını hissedip manipüle edebilme. Bu özellik sayesinde Gabe'in ölümünün ardındaki gerçeği gün yüzüne çıkartmaya çalışacağız.

Life is Strange: True Colors duyuruldu

Life is Strange serisinin yeni oyunu 10 Eylül 2021 tarihinde hem mevcut hem de yeni nesil konsollar için piyasaya sürülecek. An itibariyle ön siparişe açılan oyunu PlayStation 5, Xbox Series X / S, PlayStation 4, Xbox One, Stadia ve Steam üzerinden de PC platformunda oynayabileceğiz. Dudak uçuklatan fiyatlarla Steam platformunda PC için standart sürümü 369,00 TL fiyatıyla satılan oyunun Ultimate Edition paketi de 500 TL gibi korkunç bir fiyattan satılıyor. Life is Strange serisine devam etmek istiyorsanız biraz masrafa girmek zorunda kalabilirsiniz. Peki sizin bu oyun hakkındaki görüşleriniz neler? Alt tarafta yer alan yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.

 

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 17:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
arinharita
arinharita 18.03.2021 22:24
Yukarıda belirtilmemiş galiba oyun diğer Life is Strange'ler gibi bölüm bölüm çıkmayacak. Bütün halde yayınlanacak. Ayrıca Before the Storm'dan gelen Steph karakteri de baya iyi düşünülmüş bence o oyundan akılda kalan bir karakterdi. Oyunda free roam şeklinde kasabayı gezebileceğiz, iki başrol karakterden biriyle sevgili olabilecek ve kasaba halkı ile etkileşime geçerek oyunun lore'u hakkında bilgi edinip ayrıca tanınırlılığımızı arttırabileceğiz. Ben heyacanlıyım, bence yapı olarak ilk Life is Strange'a daha yakın, orada da bir ölümün sır perdesini aralıyorduk. Geriye 10 Eylül'e kadar beklemek kaldı..

NOT: Oyunun deluxe sürümü (yani 500 TL'lik sürüm)'nü alırsanız yanında ilk Life is Strange'in remastered (grafikleri geliştirilmiş) versiyonunu da edinebiliyorsunuz.
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2021 09:41
00.49 tabi konsoldaki br oyuna 600 tl veren kişi
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2021 09:47
ilk oyunu çok beğenmiştim. iki ay sonra game pass'e eklerler.. öyle oynaring
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2021 00:49
O paralar verilmez, yanında ne verirse versin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2021 09:30
o paraya sistem toplanır mk
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2021 10:26
Yani eline silah degnek alip bir kaç karanlik gücü öldüremiyor demi böyle oyunlari kuran çarpsin taş olayim yalanim warsa bedavada oynamiyorum birak para vermeyi . Simdi Tlous 2 1 kere daha bitiririm hem hikaye hem aksiyon hem gerilim 300 tl ye almiştim değer , eee bu oyuna 400 500 veren enayi kim
Kalan Karakter : 300 Gönder
Life is Strange: True Colors duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×