Life is Strange'in yapımcısından yeni oyun: Tell Me Why

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 15.11.2019 - 10:25
Dontnod ve Microsoft ortaklığı meyvesini verdi

Life is Strange serisinin geliştiricisi Dontnod Entertainment PC ve Xbox One için geliştirilen Tell Me Why adlı yeni hikaye odaklı macera oyununu duyurdu. XO 2019 etkinliğinde duyurulan oyun için bir de duyuru fragmanı yayınlandı. Alaska'da küçük bir kasabada geçecek oyunda Tyler ve Alyson Ronan ikiz kardeşlerleri kontrol edeceğiz. Hem Tyler hem de Alyson karakteri oyunda oynanabilir karakter olacak. İkili arasındaki özel ikiz bağı oyunun da ana oynanış mekaniğini oluşturacak. Tell Me Why için yayınlanan çıkış fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Life is Strange'in yapımcısından yeni oyun: Tell Me Why

Dontnod ENtertainment'in geliştirdiği yayıncılığını Microsoft'un üstlendiği Tell Me Why, geliştirici ekibin sevilen serisi Life is Strange'den alışkın olduğumuz oynanış mekaniklerine sahip olacak. Hikaye anlatımına odaklanan Tell Me Why, yine Life is Strange'de olduğu gibi bölümler halinde yayınlanacak. Hikaye'nin üç bölümde tamamlanacağı açıklandı. Ancak Dontnod'dan gelen açıklamalara göre, Tell Me Why'ın bölüm aralıkları çok uzun olmayacak. Tell Me Why'ın ilk bölümünün ise 2020 yılında yayınlanması planlanıyor.


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 21:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.11.2019 15:04
life is strange fazlasıyla şişirilmiş bir oyun hikayesi kötüydü, zamanı geriye alma mekaniği o kadar iyi değildi ayrıca gücümüzü çok saçma şeylere kullanıyorduk, müzik ve görsellik güzeldi onun dışında çocuk oyunu.
MK Okuru
MK Okuru 18.11.2019 13:59
Gayet iyi bir oyundu seversin sevmezsin bu kimseyi bağlamaz ama kesinlikle bir balon değildi çıktığı dönemde en iyi senaryoya sahip oyunlardan biriydi ama tabi ki de bir twd season 1 etmez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2019 12:46
Bi yeni Remember Me yapın arkadaş ya.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Life is Strange'in yapımcısından yeni oyun: Tell Me Why

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×