Lineage 2 oyununa bahar yeni güncellemelerle birlikte geliyor

Lineage 2 oyununa bahar yeni güncellemelerle birlikte geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.04.2018 - 13:32
Paskalya temalı içerik, Büyük Baş Düşman, Nadir Ekipman ne daha birçok şey yeni güncellemesiyle birlikte oyuna eklendi.

Netmarble, mobil platformun en popüler MMORPG oyunlarından biri olan Lineage 2: Revolution'a, bahar mevsimini karşılamak üzere yepyeni içerikler ekleyerek oyuna renk katıyor.

Lineage 2 oyununa bahar yeni güncellemelerle birlikte geliyor

Son güncellemede, yeni bir Büyük Baş Düşman Guillotine, Uluyan Oyuk ve Guillotine Kalesi’nde ortaya çıkmıştı. Bu vahşi Büyük Baş Düşman tüm savunmadan etkilenmiyor ve yenmek için önemli miktarda can gerektiriyor ve Avrupa sunucusunda her gün 21:00’de(GMT +3) ortaya çıkıyor. Oyuna, büyülü canavarlara ciddi hasar veren, yeni bir Nadir Kırmızı Ekipman Seti Etkisi de eklendi.

Yumurtayı Bul etkinliği başlıyor

Baharın başlangıcını kutlamak için, oyuncuların Sağlam Yumurtalar, Ruh Tozu ve Canavar Zindanlarında Yumurtaları yok etmekten elde edilen diğer eşyaları, çeşitli ödüller karşılığında değiştirebilecekleri Yumurtayı Bul! Etkinliği de geçen hafta başladı ve 11 Nisan 2018 tarihine kadar sürecek. Mağazaya Adena ile sınırlı bir süre ve 50'nin üzerindeki oyuncular için yeni binek “Yumbi” de eklendi.

Netmarble Chief Global Officer’ı Seungwong Lee, “Lineage 2 için dünya çapındaki yolculuğumuzun sadece son sonbaharda başladığını düşünmek harika bir şey” dedi. “Bahar yeni başlangıçların mevsimidir ve taze, yeni ve mevsimsel içeriklerimizi, geçtiğimiz yıl devam eden desteklerinden dolayı teşekkür olarak sadık topluluğumuza sunmaya devam ettiğimiz için heyecan duyuyoruz.”

Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 04:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2018 09:08
güncelleme %91.1 deyken hata veriyor yeniden başlıor bir türlü güncellemeyi bitiremiyorum 3 gündür aynı sorun
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×